Karate v Havířově

Autor Zdeněk Cmiel vytvořeno Říj 3, 2012 v kategorii Fotogalerie, Soutěže, Články

V sobotu 29.9.2012 se v Havířově uskutečnil Krajský přebor Severomoravského svazu karate 2012 – nominační soutěž na Mistrovství České republiky mládeže a seniorů. Souběžně s krajským přeborem proběhla  soutěž pro začínající karatisty – Středoevropský pohár nadějí karate 11. kolo. Vše na svá bedra si vzal pan Marek Franta a se svým pořadatelským týmem připravili v tělocvičně ZŠ Marie Kudeříkové dvě tatami pro boje v kata a kumite.
Náš oddíl na Krajský přebor přijeli v kategoriích kata reprezentovat Silvie Cmielová, Ondra Zátopek, Patricie Klapalová, Ester Bedroňová, Sára Sněhotová a Leona Bidrmanová. Všichni si brousili zuby na vítězství ve svých kategoriích a tím i postup na Mistrovství republiky. Přemožitele nenašli Silvie Cmielová, Ondra Zátopek, Ester Bedroňová a Sára Sněhotová, kteří si vybojovali zlaté medaile. Patricie  šla na finálové tatami s maximálním nasazením a po urputném boji  nakonec nestačila na oddílovou soupeřku Ester a rozšíříla si tak svojí sbírku pouze o stříbrnou medaili a pohár hořkosti. Leona si také po boji s oddílovou soupeřkou Sárou  odváží  z Havířovského tatami stříbro. 
Říká se, že naděje umírá poslední, ale jak vidno, tak v našem oddíle všechny naděje už …… a tak do Středoevropského poháru nadějí v karate jsme tentokrát nepřispěli ani jedním závodníkem. Příště se snad polepšíme.
Zastoupení jsme tentokrát měli i mezi rozhodčími, kde pan Vladimír Ryska a Patrik Klapal odvedli kus té sportovně-metodické práce.
Medailistům gratulujeme!
(zc)

Komentáře

Musíte se přihlásit aby jste mohli vkládat komentáře.

Copyright © 2021 Karate VSK VŠB-TU Ostrava. All Rights Reserved.
Design by DesPro one - Jaromír Musil. | Webmáster - Zdeněk Cmiel.