Silesia Cup 2012

Autor Zdeněk Cmiel vytvořeno Lis 25, 2012 v kategorii Fotogalerie, Soutěže, Články

Silesia Cup patří mezi naše oblíbené závody. Ten letošní byl ale jiný. Velká fotografie Ing. Petra Šustka nám připomněla, že zákeřná nemoc dokázala porazit tohoto skvělého člověka, hlavního organizátora této soutěže z let minulých. Nedobrovolně tak předal žezlo svým mladším oddílovým pokračovatelům. Ti, za pomoci i našeho oddílu, připravili velmi kvalitní soutěž, která tak mohla dát vzpomenout na roky minulé. Skoro tři stovky závodníků z padesáti dvou oddílů se postavily na čtyři tatami do bojů v kata a kumite. Za náš oddíl to byli Silvie Cmielová, Patricie Klapalová, Ester Bedroňová, Adéla Havlíková, Sára Sněhotová, Leona Bidrmanová, Denis Wojtyla, Ondřej Zátopek a Martin Valdmann. Po boji bylo jasné, že u Klapalů a Wojtylů se bude pít  šampaňské z poháru. Klapalovi ho měli už skoro archivní. Takže, bez nějakých dalších hádanek,  Patricie a Denis skončili ve svých kategoriích v kata zlatí a Denis si pak odskočil i do mužů, kde společně s Ondrou, vyválčili bronzové medaile. Zbytek družstva to pak tak nějak odskotačil, ale na medaile to už nebylo. Utržit nějaký ten šrám v kumite nikdo nechtěl a tak to  pro nás skončilo vše v kategoriích kata. Stejně jako při příjezdu i odjezd byl poznamenán vzpomínkou na Petra a s přáním, aby jeho pokračovatelé tuto soutěž dále stejně úspěšně pořádali.
Medailistům gratulujeme!
(zc)

Komentáře

Musíte se přihlásit aby jste mohli vkládat komentáře.

Copyright © 2021 Karate VSK VŠB-TU Ostrava. All Rights Reserved.
Design by DesPro one - Jaromír Musil. | Webmáster - Zdeněk Cmiel.