Silesia Cup 2009

Autor Zdeněk Cmiel vytvořeno Lis 8, 2009 v kategorii Fotogalerie, Soutěže, Video, Články

V sobotu 7. listopadu si dala desítka našich závodníků sraz v Odrách na Silesia Cupu. Všem dobře známá městská sportovní hala přivítala přes dvě stovky závodníků, mezi kterými se ti naši určitě neztratili. Děvčata byla v přesile a tak Patricie, Michaela, Tereza, Lucie, Sára, Danuše i Silva pronásledovány Ondrou, Tomášem a Denisem vyrazili do bojů. Náš tým čekalo malé překvapení a to, že se do soutěže kumite přihlásila i Patricie.  S Dankou to byly jediné dvě naše závodnice, které po dlouhé době  v kumite za náš oddíl startovaly. Boje  probíhaly někdy úspěšně někdy méně, ale nakonec z toho i nějaké to medailové ocenění bylo. V soutěži kata vybojovala zlato Patricie, stříbro Tomáš a bronz Michaela, Silva, Lucka a Ondra. Z kumite si Paťa nakonec odvezla stříbrnou medaili.
Všem medailistům gratulujeme!
(zc)

Patricie jede kumite.

Komentáře

Musíte se přihlásit aby jste mohli vkládat komentáře.

Copyright © 2021 Karate VSK VŠB-TU Ostrava. All Rights Reserved.
Design by DesPro one - Jaromír Musil. | Webmáster - Zdeněk Cmiel.