Proběhly závody v Jeseníku

Autor Zdeněk Cmiel vytvořeno Kvě 10, 2009 v kategorii Fotogalerie, Soutěže, Články

Dne 9.5.2009 proběhlo Otevřené mistrovství Moravy a Slezska v karate mládeže.Pěkné počasí a sportovní hala v  Jeseníku tentokrát přivítaly na 220 závodníků z 50 klubů z České republiky, Slovenska a Polska. Z našeho oddílu se na tatami postavili Patricie Klapalová,  Silvie Cmielová,  Lucie Jarecká, Michaela Černá, Tereza Kutrová, Kateřina Retková, Jakub Debrecenyi, Ondra Zátopek a Tomáš Mušálek. Velkou smůlu měla Terezka, která se na tatami postavila pouze při rozcvičování. :-( Do následných bojů ji vystavil stop poraněný malíček na noze . Na stupně vítězů tentorát vystoupil  Kuba v kata junioři, kde v boji o 1. místo porazil Marka Pohanku  a dále v kata starší žákyně Paťa, po boji s Míšou Černou uhájila 1. místo a Míša byla druhá. Bylo vidět, že po zdravotním výpadku v tréninku, se Míša  zas pomalu dostává do formy. Těsně pod stupni vítězů skončila Silva, Lucka, Katka, i Ondra, všichni shodně na 5. místě. Mezi rozhodčími byli i dva zástupci našeho oddílu a to Vladimír Ryska a Zuzana Cmielová.

Všem medailistům gratulujeme a Terezce přejeme brzké uzdravení.